O nas

DSC_0434

Ks. Łukasz

Pomysłodawca i współtwórca projektu “Powołani przez Serce”. Zakochany w Sercu Jezusa i dlatego każdego dnia chce głosić o Nim innym, aby przytulać się do Jego Serca. Przez ostatnie lata posługiwał w Wiedniu, a od marca 2022 r. możecie go spotkać w parafii św. Józefa w Chorzowie. Z pokorą i zaangażowaniem realizuje swoje zadania. Doskonały kaznodzieja i pedagog. W wolnych chwilach miłośnik górskich wędrówek.

3

Artur

Współzałożyciel Powołanych przez Serce. Mąż Krystyny. W PpS odpowiedzialny za stronę techniczną, oraz współtworzy nowe projekty.

8

Anna

Współzałożycielka projektu, jest pomysłodawczynią nazwy „Powołani przez Serce”. Wierzy, że Bóg jest Miłością (1J 4,8), dlatego chce głosić Kult Serca Jezusa. W Powołanych odpowiedzialna za media społecznościowe, współtworzy nowe projekty.

Na co dzień aktywna mama, która organizuje warsztaty i spotkania dla nowosądeckich mam, zawodowo jest specjalistką obsługi klienta w jednej z firm kosmetycznych. Uwielbia wędrówki górskie, pić herbatę oraz prowadzić długie rozmowy z kobietami.

4

Krystyna

Współzałożycielka “Powołanych przez Serce”. W 2017 r. na nowo wkroczyła w relacje z Bogiem i od tego momentu idzie przez życie wierząc, że: „wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia ” (Flp 4,13). Zakochana w Jezusie, pragnie zmieniać swoje serce na wzór Jego Serca. Jej wsparcie i pomoc w dążeniu do realizacji pomysłów w Powołanych zawsze daje dodatkową energię do działania. Lubi dobrą kuchnię, książkę i chętnie uczestniczy w różnych konferencjach i rekolekcjach, które pomagają jej wzrastać w wierze.

Przytul się do Serca Jezusa